Powiatowe biegi przełajowe
04-04-2017Anna Turowska

Na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olecku, 30 marca 2017 r., odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych.

I miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku, tj. Alicja Pietruczuk, Anna Bokuniewicz, Klaudia Kiernozek, Marta Cieślukowska, Agata Jurewicz, Izabela Komorowska, Eryk Karaś, Szymon Olszewski, Patryk Kłeczek, Adrian Kowalewski, Arek Gościewski, Kamil Medycki, Jakub Buza i Jarosław Zgiet. Opiekę nad młodzieżą sprawował Karol Sobczak, nauczyciel wychowania fizycznego ZSLiZ w Olecku.

II miejsce zdobyła drużyna Zespołu Szkół Technicznych w Olecku, a III miejsceI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku.

W kategorii gimnazjów wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce – Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku, II miejsce – Publiczne Gimnazjum w Kowalach Oleckich.

W zawodach uczestniczyło 50 zawodniczek i zawodników. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięskie sztafety otrzymały puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Olecku.

Gratulujemy.

Zdjęcia: archiwum MOSiR w Olecku.