Powiązane galerie:
Badania profilaktyczne
24-10-2017Józef Kunicki

W trosce o zdrowie mieszkańców Starostwo Powiatowe i Olmedica Sp. z o. o. w Olecku zorganizowały 15 października 2017 r. „Białą Niedzielę – badania profilaktyczne”.

Z bezpłatnych badań skorzystali mieszkańcy powiatu oleckiego. Ogółem wykonano 307 różnych badań (w tym: cytologiczne, mammograficzne, pomiar ciśnienia, oznaczanie poziomu cukru, pomiar tlenku węgla w wydychanym powietrzu, pomiar wagi i wzrostu oraz instruktaż usuwania kleszcza).

Udzielano poradnictwa dietetycznego, zachęcano do zdrowego stylu życia i odżywiania, systematycznego wykonywania badań profilaktycznych. Kobiety korzystały również z konsultacji u brafitterki.

Każda, która zgłosiła się na badane cytologiczne otrzymała zestaw kosmetyków ufundowany przez Delia Cosmetics Sp. z o. o.

Serdecznie dziękujemy Partnerom za profesjonalne wsparcie kadrowe, medialne i sponsoring kosmetyków.

Badania profilaktyczne

Halina Kasicka