Już 14 czerwca 2026 roku do Olecka przyjedzie Dentobus – mobilny gabinet stomatologiczny przeznaczony dla dzieci i młodzieży.
Dentobus to nowoczesny gabinet stomatologiczny na kołach, wyposażony w profesjonalny sprzęt, porównywalny z wyposażeniem stacjonarnych gabinetów dentystycznych. Jego celem jest ułatwienie dzieciom i młodzieży dostępu do opieki stomatologicznej.
Termin i miejsce
- 14 czerwca 2026 r. (niedziela)
- godz. 14.00–17.00
- Plac Wolności (plac w centrum Olecka)
Podczas wizyty lekarz stomatolog:
- oceni stan zdrowia jamy ustnej,
- ustali plan leczenia,
- zapewni leczenie stomatologiczne,
- udzieli informacji dotyczących indywidualnej profilaktyki próchnicy.
Z usług Dentobusu mogą skorzystać wyłącznie dzieci i młodzież do ukończenia 18. roku życia.
Zapraszamy do odwiedzenia Dentobusu i skorzystania z możliwości zadbania o zdrowy uśmiech najmłodszych mieszkańców naszego powiatu

























