W sobotę zawodnicy z Olecka wzięli udział w międzynarodowym turnieju karate Austrian Open, który był ostatnimi zawodami w sezonie startowym. W rywalizacji uczestniczyli karatecy z 16 krajów.
Reprezentanci Olecka wrócili z zawodów z dorobkiem 8 medali.
Złote medale zdobyli:
Agnieszka Słowińska,
Karolina Gałgowska,
Ignacy Matulewicz.
Srebrne medale wywalczyli:
Piotr Słowiński,
Zuzanna Szczech,
Martyna Matulewicz.
Brązowe medale zdobyli:
Julia Hołownia,
Blanka Gałgowska.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom bardzo dobrych wyników i życzymy kolejnych sukcesów na krajowych i międzynarodowych arenach sportowych.